A është në një lidhje dashurie Kida?

  • A.P /
  • 27 shtator 2020 - 13:45
A është në një lidhje dashurie Kida?

Kida ka qenë një nga të ftuarat speciale mbrëmjen e kaluar në “Shiko kush luan”. Në sfidën “Ndaje ose haje”, këngëtarja është pyetur për jetën e saj private, nëse patur ndonjëherë të dashur sepse asnjëherë nuk është dëgjuar për një lidhje dashurie nga ajo.

Për t’i shpëtuar ushqimit të shpifur këngëtarja vendosi të flasë duke treguar se nuk është një lidhje dashurie dhe nuk e ka ende shpirtin binjak.

Duket se Kida është e fokusuar momentalisht vetëm tek karriera e saj, për të sjellë sa më shumë hite.

Image

(Kosova Sot Online)