Anxhela Peristeri tregon recetën si i humbi 20 kg

  • A.P /
  • 27 shtator 2020 - 18:11
Anxhela Peristeri tregon recetën si i humbi 20 kg

Këngëtarja e njohur Anxhela Peristeri ka pësuar ndryshime drastike në peshë. Ajo zbuloi se në të kaluarën ka pasur 85 kilogramë, ndërsa peshorja tani tregon 65.

E gjitha, rrëfen Anxhela, u arrit pasi hoqi dorë nga konsumimi i bukës dhe të ushqyerit shëndetshëm.

Anxhela Peristeri: Për të gatuar vetë. Porosis edhe ndonjëherë nga jashtë kur jam e lodhur por kryesisht vetë.

Image
Image

(Kosova Sot Online)