Sabri Fejzullahu publikon duetin e ri

  • G.G /
  • 29 shtator 2020 - 11:02
Sabri Fejzullahu publikon duetin e ri

Këngëtari shumë i dashur  Sabri Fejzullahu ka lansuar këngën e re me titull “Dy zemra”, të cilën e solli në bashkëpunim me Hekin.

Për tekstin dhe muzikën e kësaj kënge u kujdes Kreshnik Avdiu, orkestrimin e bëri Arti Rec, kurse klipi është punuar për Urban Graphics.

Ja videoja e klipit.

(Kosova Sot Online)