Urimi i veçantë i Kidës për ditëlindjen e Mozzikut

  • A.P /
  • 29 shtator 2020 - 17:44
Urimi i veçantë i Kidës për ditëlindjen e Mozzikut

Reperi Mozzik sot ka ditëlindjen dhe feston 25 vjetorin e lindjes.

Mozzik, mori urime të shumta me rastin e ditëlindjes së tij ku nuk mungoi edhe ai nga këngëtarja, Orhidea e cila konsiderohet si kolege por edhe mike  e ngushtë e Gramozit.

Me një imazh të publikuar në llogarinë e saj në Instagram, Kida e uroi Mozzikun me fjalët më të mira.

‘Urime ditëlindja te shoku im më i ngushtë t’i uroj të gjitha të mirat se i meriton plotësisht xikirikii’, ka shkruar Kida.

Ndryshe, Mozzik dhe Kida kanë bashkëpunime të shumta ku pothuajse të gjitha kanë rezultuar me sukses duke marrë klikime të shumta në platformën YouTube.

Image


(Kosova Sot Online)