Demi nuk mban dot rrobat veshur, modelja pozon topless dhe nuk lë vend për imagjinatën

  • G.G /
  • 30 shtator 2020 - 10:44
Demi nuk mban dot rrobat veshur, modelja pozon topless dhe nuk lë vend për imagjinatën

Demi Rose ka tërbuar ndjekësit me fotot hot në rrjetet sociale.

Modelja seksi pozoi topless duke ekspozuar gjoksin e saj bombastik.

25-vjeçarja nuk la vend për imagjinatën në imazhet e nxehta ku vuri në pah linjat e saj trupore.

Demi dukej mjaft provokuese dhe joshëse në foto. Herë pas herë ajo poston në rrjetet sociale poza hot, ku tregon asetet e saj pa hezituar.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Channelling my inner Demi-Goddess ë

A post shared by Demi ë (@demirose) on

(Kosova Sot Online)