Sara Hoxha vazhdon me imazhet atraktive ku tregon barkun e rrumbullakosur

  • G.G /
  • 30 shtator 2020 - 11:27
Sara Hoxha vazhdon me imazhet atraktive ku tregon barkun e rrumbullakosur

Sara Hoxha dhe Ledri Vula janë dyshja që së shpejti priten të bëhen prindër për herë të parë.

Në llogarinë e saj në Instagram, Sara ka hedhur një fotografi ku shihet me barkun e fryrë,shkruan Kosova Sot Online.

E veshur me shumë stil, e dashura e reperit dukej shumë e bukur.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

ë

A post shared by Sara Hoxha (@sarahoxha) on

(Kosova Sot Online)