Labi paralajmëron bashkëpunimin me motrën, publikon pamjet e para gjatë xhirimeve

  • G.G /
  • 30 September 2020 - 11:37
Labi paralajmëron bashkëpunimin me motrën, publikon pamjet e para gjatë xhirimeve

Këngëtari i njohur dhe shumeë i dashur për publikun shqiptar, Labinot Tahiri, po vjen me një tjetër bashkëpunim.

Këtë herë bëhet fjalë për motrën e tij Sarandën me të cilën këngëtari po sjell këngë me videoklip.

“Momente nga klipi i radhês dueti me motrën time SarandënëPas nje jave e keni nëpër ekranet tuajaëLabi-FKSH”, ka shkruar Labi në Instagram.

Fotot e postuara nga këngëtari i ka shkëputur nga xhirimet e këtij videoklipi i cili pritet të publikohet së shpejti.

Këngëtari së fundmi erdhi në duet me Albina Kelmendin dhe kënga “Hallakam” u mirëprit nga publiku.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Momente nga klipi i radhês dueti me motrën time Sarandënë Pas nje jave e keni nëpër ekranet tuajaë Labi-FKSH

A post shared by Labinot Tahiri FKSHë (@labinottahiriofficial) on

(Kosova Sot Online)