Ish e dashura e Feros "çmend" ndjekësit me imazhet e fundit në rrjetet sociale, shkëlqen në të brendshme

  • G.G /
  • 30 September 2020 - 11:41
Ish e dashura e Feros

Arbenita Ismajli është ndër modelet më të pëlqyera, kjo për shkak të bukurisë dhe linjave trupore të saj.

Ajo asnjëherë nuk heziton t’i shfaq linjat e saj trupore, të cilat gjithmonë janë të komentuara nga fansat e saj.

Së fundmi, ajo në disa fotografi të publikuara në rrjetin social Instagram, bukuroshja ka tërhequr vëmendje të madhe, duke mahnitur fansat me linjat e saj trupore.

Ajo shfaqet me një lloj të brendshme të zeza dhe me një qëndrim tërheqës, i cili nuk u la pa u komentuar nga publiku.

Por ajo nuk e la me kaq. Në një fotografi tjetër, Arbenita duket më elegante, me një fustan të shkurtër me ngjyrë bezhë.

Kohëve të fundit modelja ka qenë aktive në ndarjen e fotografive të ndryshme, të cilat po pëlqehen në masë të madhe nga fansat e saj. 

(Kosova Sot Online)