U përfol për divorc, aktori turk ua mbyll gojën të gjithëve me këtë video

  • G.G /
  • 30 shtator 2020 - 13:14
U përfol për divorc, aktori turk ua mbyll gojën të gjithëve me këtë video

Aktori i njohur turk, Burak Ozçivit iu ka dhënë fund spekulimeve për krizën në martesën e tij

Burak ka publikuar një video në Instagram, ku shihet me bashkëshorten Hahriye Evcen, dhe djalin e tyre, ku shihen mjaft të lumtur.

Me këtë postim, aktori turk iu ka dhënë fund të gjitha spekulimeve së çifti ka kriza dhe po shkon drejt ndarjes.

Burak Ozçivit ka marrë vëmendje me rolin e tij në serialin “Osmani”. Në të njëjtën kohë ai u komentua për jetën e tij private, ku u tha se lidhja me bashkëshorten është në krizë.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Bizim evin hallerië

A post shared by Burak Oëzcëivit (@burakozcivit) on

(Kosova Sot Online)