Kendall Jenner ngre temperaturat, poston fotot s*ksi e veshur me bikini

  • G.G /
  • 30 shtator 2020 - 13:29
Kendall Jenner ngre temperaturat, poston fotot s*ksi e veshur me bikini

Kendall Jenner është një nga modelet më të kërkuara dhe më të suksesshme në botë.

Së fundmi, ajo mahniti fansat me disa foto seksi të realizuara në tualetin e saj.

Modelja seksi shfaqej e veshur me bikini, që i nxirrnin në pah barkun e tonifikuar dhe format që çdo vajzë do t’i adhuronte.

Pas këtij postimi, modelja ka marrë shumë komente pozitive, mes të cilave ishte edhe: “Ju keni një trup të përsosur”.

Këto poza hot vijnë vetëm pak ditë pasi bukuroshja pranoi se pi duhan dhe marijuanë rregullisht.

“Askush nuk e di këtë, kështu që është hera e parë që po e them para të gjithëve,”- tha 24-vjeçarja.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

i ë lakes

A post shared by Kendall (@kendalljenner) on

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

good bathroom

A post shared by Kendall (@kendalljenner) on

(Kosova Sot Online)