Kida riktheu sërish gërshetat e famshëm të verës, por këtë herë i ngjan dikujt!

  • G.G /
  • 30 shtator 2020 - 16:54
Kida riktheu sërish gërshetat e famshëm të verës, por këtë herë i ngjan dikujt!

Me siguri edhe ju këtë verë u fiksuat me look-un më në trend të momentit, gërshetat e gjatë plot me ngjyra që realizuan vajzat e njohura të showbiz-it.

Rrjetet sociale u mbushën me foto të këtij look-u super cool, i cili duhet ta pranojmë se i bëri vajzat të duken shumë bukuroshe dhe seksi.

Këto gërsheta s’mundi t’i linte pa provuar as Kida, e cila mori vëmendje në rrjete sociale pak muaj më parë.

Vapa iku me gushtin, por gërshetat nuk ikën!

Tashmë që Kida u bë bjonde dhe më pas i leu flokët në ngjyrë rozë, ajo ka realizuar sërish look-un më të famshëm të këtij viti.

Njësoj do thoni ju? Aspak!

Këngëtarja ka eksperimentuar kësaj here me gërshetat e saj dhe ka krijuar një look të njëjtë me personazhin e Meduzës.

Këngëtarja duket cool me këtë pamje dhe komentet në Instagram kanë qenë të shumta.

Ç’mendim keni ju?

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

passion more wild than a hurricane.

A post shared by KIDA (@kida) on

(Kosova Sot Online)