Puthje të nxehta në … Rezarta Shkurta publikon momentet intime me Ermal Hoxhën

  • G.G /
  • 01 October 2020 - 11:52
Puthje të nxehta në … Rezarta Shkurta publikon momentet intime me Ermal Hoxhën

Rezarta Shkurta ka ndarë me ndjekësit në rrjetet sociale një moment intim me bashkëshortin e saj, Ermal Hoxhën.

Këngëtarja dhe biznesmenja e njohur postoi në InstaStory një foto teksa nipi i Enver Hoxhës e puth në qafë.

“Por fillimisht më lër të bëj një seflie,”- shkroi ajo krahas imazhit.

Rezarta Shkurta dhe Ermal Hoxha janë ndër çiftet më të komentuara të showbizz.

Herë pas here këngëtarja poston foto dhe video në krah të bashkëshortit, ku i shpreh dashurinë dashurinë.

“Gjysma ime”- e quajti ajo pak kohë më parë, teksa publikoi një video ku shihej duke u puthur dhe përkëdhelur me Ermal Hoxhën.

Çifti janë prindër të një vajze, të quajtur Hera.

Aktualisht, Rezarta Shkurta është shkëputur nga muzika dhe iu është përkushtuar biznesit.

Nuk dihet nëse do ketë një rikthim të saj në tregun muzikor.

(Kosova Sot Online)