Flaka Krelani i qet flakën rrjetit me foto nga vaska

  • G.G /
  • 01 tetor 2020 - 12:09
Flaka Krelani i qet flakën rrjetit me foto nga vaska

Këngëtarja kosovare Flaka Krelani, prej disa muajsh është zhvendosur në Shtetet e Bashkuara të Amerikës.

Flaka tashmë jeton në New York, nga ku po provon të ndjekë ëndrrën e saj për një karrierë muzikorë jashtë vendit.

Flaka, shpesh ndan me ndjekësit në llogarinë e saj në Instagram moment nga jeta në New York.

Mirëpo këtë herë Flaka vendosi t’i suprizojë të gjithë.

Me një fustan rrjetë dhe me një palë të brendshem të zeza, nga vaska, Flaka arriti ti tërheqë të gjithë me pamjen e saj provokuese.

Sigurisht, nuk kanë munguar komentet nga fansat, të cilët me të drejtë u suprizuan nga ky set fotosh i Flakës ku ajo vë në pah format perfekte të saj.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

' You're deep in the water, you're drownin' us ' Outfit by @immacula___ ë Photo creds @fjollarraci ë Makeup by ME!

A post shared by FLAKA KRELANI (@flaka.krelani) on

(Kosova Sot Online)