Lumnije Menxhiqi publikon këngën e re 'Ishe ti'

  • A.P /
  • 01 tetor 2020 - 21:20
Lumnije Menxhiqi publikon këngën e re 'Ishe ti'

Pas këngës "Bashkë gjithmonë", të cilën e publikojë gjatë Verës, këngëtarja e njohur Lumnije Menxhiqi - Shehu këtë Vjeshtë ka ardhur me projekt të ri muzikor, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

"Ishe ti" - mban titullin kënga më e re e realizuar edhe me videoklip dhe si përherë me interpretim të shkëlqyer, ashtu siç dinë vetëm Lumja.

Premierë: "Ishe ti" nga Lumnije Menxhiqi - Shehu:


(Kosova Sot Online)