Martohet reperi i njohur kosovar

  • A.P /
  • 01 tetor 2020 - 18:43
Martohet reperi i njohur kosovar

Reperi S4MM tenton që çdo herë jetën private ta mbajë larg vëmendjes së medieve.

Vitin e kaluar, ai dhe Filis kurorëzuan dashurinë me fejesë, teksa gjithë ceremoninë e kishin mbajtur larg syrit të publikut.

Por, tashmë çifti janë martuar dhe kjo gjë u bë e ditur përmes një postimi në një faqe në Instagram.

S4MM dhe Filis shihen të kapur dorë për dorë, ndërsa mysafirët po hedhnin petale trëndafilash në drejtim të tyre.

Image

(Kosova Sot Online)