Edhe Tayna ka një sekret, çfarë do të thotë reperja me postimin e fundit?

  • G.G /
  • 03 tetor 2020 - 09:58
Edhe Tayna ka një sekret, çfarë do të thotë reperja me postimin e fundit?

Reperja e njohur kosovare, Tayna ka shkaktuar jo pak zhurmë në rrjetet sociale me postimet e saj mjaft tërheqëse. Edhe pak minuta më parë ajo ka publikuar një foto ku shfaqet e veshur me bikini në ngjyrë të bardhë dhe krahët e bardhë duke ngjasuar shumë me modelet e ‘Victoria’s Secret’.

“Edhe Tayna ka një sekret”, ka shkruar reperja krah postimit i cili ështa pasuar nga shumë komplimente. Nuk dihet nëse ky ‘look’ lidhet me ndonjë projekt të ardhshëm muzikor apo dicka tjetër, megjithatë këtë pritet të na i zbulojë vetë reperja në javët në vazhdim.

Projekti i fundit muzikore i Taynës është ‘Qe qe’, i cili u kthye menjëherë në një hit që prej momentit të parë të publikimit.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

's got a secret tooë

A post shared by Tayna (@tayna) on

(Kosova Sot Online)