Kështu duket Ronela Hajati kur shfaqet pa pikë grimi

  • G.G /
  • 03 tetor 2020 - 11:44
Kështu duket Ronela Hajati kur shfaqet pa pikë grimi

Ronela Hajati njihet si njëra nga këngëtaret pa komplekse shqiptare.

Si rrjedhoj ajo nuk e ka problem që të shfaqet dhe ka pikë grimi në fytyrë, shkruan Kosova Sot Online.

Këto imazhe ajo i ka publikuar në llogarinë e saj në “Instagram” .

A ke naj menje sonte? ë ka shkruar Ronela në këto imazhe.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A ke naj menje sonte? ë

A post shared by RONELA (@ronelahajatiofficial) on

(Kosova Sot Online)