Ronela tejet joshëse me ngjyrën e zezë

  • A.P /
  • 05 tetor 2020 - 19:25
Ronela tejet joshëse me ngjyrën e zezë

Këngëtarja shqiptare, Ronela Hajati, është njëra ndër artistet më të dashura në estradën shqiptare.

Ajo përveç zërit të saj të veçantë, posedon edhe linjat e tonifikuara trupore dhe bukurinë e saj, që asnjëherë nuk heziton t’i shfaq në publik, duke postuar herë pas here fotografi në rrjetet sociale.

Artistja është parë e veshur me një fustan të zi, teksa në pjesën e poshtme mbante një rrjet, çka i zbulonte më shumë nga trupi i saj.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

If i miss you, could you be luckier?! @gurigashi @vesagashi_mua @fitahairstylist

A post shared by RONELA (@ronelahajatiofficial) on

(Kosova Sot Online)