Mozzik dhe Loredana jo vetëm që ishin bashkë sot, por diçka po kurdisin dhe ja ku i keni provat!

  • G.G /
  • 07 tetor 2020 - 10:38
Mozzik dhe Loredana jo vetëm që ishin bashkë sot, por diçka po kurdisin dhe ja ku i keni provat!

Prej disa javësh rrjeti po zien nga lajmet se Mozzik dhe Loredana janë rikthyer me njëri-tjetrin, pas kohësh të ndarë.

Të gjitha detajet e vogla vërtetojnë vetëm diçka: ata janë bashkë dhe po e mbajnë të fshehtë! 

Madje, ata ishin sërish bashkë ditën e sotme, teksa i “tradhtoi” makina Audi me të cilën kanë udhëtuar.

Fillimisht, ishte Loredana ajo që publikoi një story duke i dhënë kësaj makine:

Më pas, Mozzik ndau në InstaStory një foto të tijën po në të njëjtën makinë:

Për ata që janë të paqartë, kjo është makina për të cilën bëhet fjalë (në foton e mëposhtme makinat janë pranë shtëpisë së Loredanës).

Jo vetëm që s’janë vetëm, por me dyshen është edhe këngëtarja e njohur Kida! Madje, së bashku kanë takuar disa fansa siç mund ta shihni në provën e radhës:

Sot, Loredana dhe Kida ndanë në rrjete sociale foto e video me look-un e njëjtë, ndërsa të gjithëve na lind vetëm një pyetje: Po vjen një bashkëpunim?

Mezi po presim të zbulojmë më shumë, pasi jemi të bindur se “bomba” po vjen! Qëndroni gati!

(Kosova Sot Online)