Politikani kosovar publikon foton nga dita e dasmës dhe shkruan fjalë zemre: 25 vite dashni e jetë!

  • G.G /
  • 09 October 2020 - 12:13
Politikani kosovar publikon foton nga dita e dasmës dhe shkruan fjalë zemre: 25 vite dashni e jetë!

Kryetari i Komunës së Gjilanit, Lutfi Haziri, me anë të një postimi në facebook ka treguar se ditën e sotme mbushen 25 vite nga dita kur është kurorëzuar në martesë me gruan e tij.

Ai ka publikuar edhe një fotografi nga dita e dasmës me gruan e tij këngëtaren Mirvete Bajrami.

“#25vite dashni e jete!Kenga,Lotina,Mimasi dhe Lumi jan kurora e dashnise ton”, shkruan Haziri krah fotos.

(Kosova Sot Online)