Njësoj si Monica Bellucci, vajza e aktores po mahnit botën me bukurinë e saj

  • G.G /
  • 09 October 2020 - 14:45
Njësoj si Monica Bellucci, vajza e aktores po mahnit botën me bukurinë e saj

Vajza e aktores, ikonës së bukurisë, Monica Bellucci dhe aktorit francez Vincent Casel, tani i është futur rrugës së modës dhe duket se po ecën në të njëjtat hapa ashtu si edhe prindërit.

Vincen dhe Monica kanë dy vajza së bashku, Deva, Léonie 16 dhe 11 vjeç.

Asnjëherë nuk kanë dashur që fëmijët e tyre të bëhen pjesë e kamerave dhe botës pa dëshirën ndaj dhe e vetmja që tani ndërmori këtë rrugë është vajza e madhe Deva, e cila ka ngjallur shumë kuriozitet për shkak të bukurisë që ka marrë nga dy prindërit.

(Kosova Sot Online)