Sonte ekskluzivisht Diva Adelina Ismaili me emisionin e saj 'Tete a Tete': Mos e humbisni

  • A.P /
  • 10 tetor 2020 - 17:14
Sonte ekskluzivisht Diva Adelina Ismaili me emisionin e saj 'Tete a Tete': Mos e humbisni

Pas publikimit të lajmit për rikthimin e saj në ekran me emisionin e ri: Tete a Tete, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

Sonte zyrtarisht duke filluar nga ora 21:00, të gjithë shikuesit kudo që ndodhen do ta kenë mundësinë ta shikojnë ekskuzivisht Diven e muzikës shqipe Adelina Ismailin me sharmin, origjinalitetin dhe profesionalizin që rrallë herë e shohim në mediat shqiptare.

Pra siç e lexuat sonte vëmendja e juaj është vetëm në një pikë: "TETE A TETE" me ADELINEN - Ora 21:00 - Kanal 10.

Emisionin do të mund ta shikoni  pas orarit të transmetimit edhe në kanalin You Tube dhe në faqen zyrtare të Adelina Ismailit.

Image

(Kosova Sot Online)