U fol për një duet mes Encës dhe Rina Balaj-t, reperja i sqaron të gjitha

  • G.G /
  • 12 October 2020 - 10:23
U fol për një duet mes Encës dhe Rina Balaj-t, reperja i sqaron të gjitha

Para disa kohësh u fol gjatë për një bashkëpunim të Encës me reperen Rina Balaj.

Rina, ishte vetë ajo që e konfrimoi diçka të tillë dhe tregoi që akoma nuk ka nisur puna për këtë bashkëpunim.

Gjithashtu Rina tregoi se do të ketë një tjetër bashkëpunim me një këngëtare shqiptare, emrin e së cilës nuk e tregoi dukje na shtuar dhe më shumë kuriozitetin.

(Kosova Sot Online)