Më të dashuruar se kurrë, Oriola Marashi publikon foton intime në shtrat me Eros Grezdën

  • G.G /
  • 13 October 2020 - 10:20
Më të dashuruar se kurrë, Oriola Marashi publikon foton intime në shtrat me Eros Grezdën

Oriola Marashi dhe Eros Grezda janë më të dashuruar se kurrë.

Këtë e ka treguar vetë modelja teksa publikoi në rrjetet sociale në një foto intime me futbollistin.

Çifti pozuan në shtrat pranë njëri-tjetrit dhe Oriola e quajti partnerin e saj “qenien e saj njerëzore më të preferuar”.

“Qenia njerëzore më e preferuar,”– shkroi ajo krahas fotos.

Modelja dhe futbollisti bën publike lidhjen e tyre disa muaj më parë dhe që nga ajo kohë nuk mungojnë deklaratat e dashurinë për njëri-tjetrin në rrjetet sociale.

(Kosova Sot Online)