Vitet janë veç numër, kjo foto tregon se Leonora hiq s'po plaket

  • G.G /
  • 15 tetor 2020 - 11:07
Vitet janë veç numër, kjo foto tregon se Leonora hiq s'po plaket

Madje ajo vetëm sa po zbukurohet nga dita në ditë.

Leonora Jakupi padyshim se vazhdon të jetë ndër femrat më të bukura shqiptare.

Anipse ende beqare, duket se Leonorës mosha dhe ky fakt nuk po ia lënë ‘shej’.

Madje ajo vetëm sa po zbukurohet nga dita në ditë.

Leonora së fundi është bërë edhe më e hijshme, e kjo dëshmohet në fotografitë e sapopublikuara.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Leonora Jakupi (@leonorajakupi) on

(Kosova Sot Online)