Morena Taraku merr poza provokuese në shtrat bashkë me ...

  • G.G /
  • 16 October 2020 - 12:13
Morena Taraku merr poza provokuese në shtrat bashkë me ...

Morena Taraku është një prej modeleve më të komentuara. Secili postim i saj, merr vëmendjen e publikut.

Së fundi, përmes disa postimeve në llogarinë e saj në Instagram, ajo ka treguar luksin në të cilin jeton në Stamboll të Turqisë.

Ajo ka ndarë me ndjëkësit e saj fotografi të garderobës, koleksionit të syzeve dhe makinës tejet luksoze që posedon, brenda së cilës janë të shkruara edhe inicialet e saj.

Pas këtyre fotove, Morena ka treguar edhe më kë fle në shtrat. Është qeni i saj, me të cilin ajo ndan shtratin.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by K I N G M T ë (@morenataraku) on

(Kosova Sot Online)