Bella Hadid me imazhe joshëse nga pushimet me shoqe në bregdet

  • E.K /
  • 17 tetor 2020 - 09:18
Bella Hadid me imazhe joshëse nga pushimet me shoqe në bregdet

Modelja e njohur, Bella Hadid, para pak ditësh festoi ditëlindjen, meqë rast mori dhurata e urime të panumërta.

Menjëherë pas ditëlindjes, Bella bashkë me shoqe ka udhëtuar për pushime në bregdet dhe e shijoi në maksimum këtë pushim.

Nga atje, modelja solli fotografi të shumta bashkë me shoqe, ku të gjitha shfaqen të veshura me bikini.

(Kosova Sot Online)