Arbana Osmani bëhet nënë, vjen në jetë fëmija me Eduartin

  • G.G /
  • 19 tetor 2020 - 14:16
Arbana Osmani bëhet nënë, vjen në jetë fëmija me Eduartin

Pritjes së ëmbël i erdhi fundi; Arbana Osmani dhe Eduart Grishaj u bënë prindër të një djali.

Ishte Grishaj ai që pak minuta më parë, përmes një postimi në rrjetin social Instagram ndau një foto për ndjekësit, ku shfaqet duke mbajtur djalin në krahë:

“Lindi Dielli ë”, shkruan ai.

Teksa zërat për një shtatzëni të moderatores dolën pak më parë, ajo vendosi ta konfirmojë lajmin në maj, në ditëlindjen e partnerit, ku shkroi:

“Gëzuar ditëlindjen shpirti im binjak, shoku im, personi që ka zemrën time dhe që së shpejti do bëhet baba. Të dua”.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Lindi Dielli ë

A post shared by Eduart Grishaj (@eduartgrishaj) on

(Kosova Sot Online)