Gazetarja italiane boton librin/ 'Can Yaman: Unë gjithmonë do të dua'

  • G.G /
  • 20 tetor 2020 - 14:08
Gazetarja italiane boton librin/ 'Can Yaman: Unë gjithmonë do të dua'

Ju mund të fitoni para me gjithçka, dukë përfshirë këtu dhe dashurinë për aktorin më të dashur.

Floriana Rullo, një gazetare për edicionin italian të “ Corriere della Sera” e kuptoi shumë shpejt interesin e audiencës italiane për Can Yaman dhe botoi një libër me titullin : 'Can Yaman: Unë gjithmonë do të dua'a...

Libri kushton 12,9 euro dhe tregon për jetën dhe vepren e aktorit.

Can Yaman, një ndër aktorët më të dashur për momentin, në Turqi dhe jo vetëm, ka deklaruar gjithashtu se është me origjinë shqiptare.

Aktualisht, aktori, po luan në serialin "Bay Yanlis", krah aktores Ozge Gurel.

(Kosova Sot Online)