Bleona Qereti kërkon nga shqiptarët që të mbështesin presidentin Donald Trump për një mandat të dytë

  • A.P /
  • 21 tetor 2020 - 23:38
Bleona Qereti kërkon nga shqiptarët që të mbështesin presidentin Donald Trump për një mandat të dytë

Ylli i muzikës Bleona Qereti, përmes një postimi në Instagram, ka kërkuar nga shqiptarët që të mbështesin presidentin aktual Donald Trump, edhe për një mandat të dytë si president i SHBA-ve, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

"Trump është person i vetëm që ka luftuar socializimin “dhëmbë për dhëmbë”, në këto katër vitet  e fundit", ka shkruar Bleona.

Bleona i ka ftuar të gjithë shqiptarët  për të mbështetur kandidatin republikan, derisa nesër mund ta shijoni një koncert madhështor ku i pranishëm do të jetë edhe zëvendës presidenti amerikan Mike Pence, mos e humbisni.

Kam nderin t’ju ftoj te gjitheve te Enjten ne dt 22 Tetor te bashkoheni me mua dhe Zv. Presidentin Mike Pence, ne Waterford Township, Micigan. per nje feste madheshtore!

Image

(Kosova Sot Online)