Romantik si Genc Prelvukaj, këngëtari ndan foton plot dashuri me Enin në krahë

  • G.G /
  • 22 tetor 2020 - 12:43
Romantik si Genc Prelvukaj, këngëtari ndan foton plot dashuri me Enin në krahë

Këngëtari i njohur, Genc Prelvukaj ka ndarë së fundmi një nga pozat më të veçanta me të dashurën e tij të zemrës në krah.

“Një moment qê kthehet në kujtim të përjetshëm…”, ka shkruar artisti krah postimit të fundit ku shfaqet duke përqafuar dhe rrotulluar Enin buzë detit në perëndimin e diellit.

Ndjekësit e dyshes kanë lënë komente të ndryshme duke i komplimentuar, duke qenë se së fundmi Eni dhe Genci e kanë mbajtur raportin e tyre larg vëmendjes së mediave duke ndarë shumë pak momente me njëri-tjetrin.

Genci ka sjellë projekte muzikore dhe me postimet e fundit ka njoftuar dhe publikim e albumit të tij më të ri.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Një moment qê kthehet në kujtim të përjetshëm...

A post shared by Genc Prelvukaj (@gencprelvukaj) on

(Kosova Sot Online)