Princ Leka dhe Elia Zaharia bëhen prindër për herë të parë. Mësoni emrin e veçantë

  • G.G /
  • 22 tetor 2020 - 14:43
Princ Leka dhe Elia Zaharia bëhen prindër për herë të parë. Mësoni emrin e veçantë

Princ Leka dhe Elia Zaharia janë bërë prindër për herë të parë.

Media mëson se Elia ka sjellë në jetë një vajzë pak më parë në maternitetin “Mbretëresha Geraldinë”.

Burime bëjnë me dije se çifti e ka pagëzuar të bijën me emrin Geraldina, duke trashëguar emrin e Mbretëreshës.

Vogëlushja dhe Elia gëzojnë shëndet të plotë.

(Kosova Sot Online)