Ndryshim drastik në peshë, s’do ta besoni çfarë mase është tani Fifi!

  • G.G /
  • 22 tetor 2020 - 15:50
Ndryshim drastik në peshë, s’do ta besoni çfarë mase është tani Fifi!

Këngëtarja Filloreta Raçi, e njohur nga të gjithë si Fifi, është lakuar gjatë në media e rrjete sociale për faktin që ka bërë një ndryshim drastik në pamjen e saj.

Për shkak të problemeve që i kanoseshin shëndetit, këngëtarja humbi shumë kilogramë dhe tashmë duket tjetër njeri.

Madje, asaj duket se i pëlqen pamja e re dhe as vetë nuk arrin ta besojë sa shumë ka ndryshuar!

Në një video në llogarinë e saj në Instagram, Fifi tregon belin për ndjekësit dhe zbulon se ka shkuar masa S (small).

“Shiheni belin, shiheni, masa S nanusha”, dëgjohet të thotë Fifi tepër e lumtur për ndryshimin e saj. “Kqyrne veç pak belin e Fifit.

Ka nga ata që e kanë kritikuar këngëtaren për rënien drastike në peshë, duke qen se më herët ishte shprehur se ndihej rehat në trupin e saj.

Megjithatë, Fifi ka shpjeguar se ky ndryshim ishte vetëm për arsye shëndetësore, pasi ajo e dashuron veten sido që të jetë.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Kqyrne vec pak belin e fifit ë♥ë @fifi.official.fr ♥ë . . . . #fifitor #fifi #singer #beauty

A post shared by ëF I F I ë (@fifi.nanushi) on

(Kosova Sot Online)