Leonora Jakupi bëhet gati për tu martuar

  • A.P /
  • 25 tetor 2020 - 13:22
Leonora Jakupi bëhet gati për tu martuar

Këngëtarja Leonora Jakupi ka folur për etapa të ndryshme të jetës së saj.

Mes tjerash, këngëtarja tregoi kërkesën e herës së fundit kur ishte parë me babanë e saj të ndjerë.

Këngëtarja ka treguar se kërkesa e babait ishte pikërisht që Leonora të bënte një këngë për luftën.

Ndërkohë ajo ka treguar nëse është gati për tu bërë nënë dhe se sa ka ndikuar e mbesa në planifikimin e saj familjar.

Image

(Kosova Sot Online)