U bë baba për herë të parë, flet ‘Mehmet Kosova’

  • G.G /
  • 24 tetor 2020 - 13:25
U bë baba për herë të parë, flet ‘Mehmet Kosova’

Aktori shumë i njohur nga roli i “Ezelit”, Kenan Imirzalioglu është bërë baba për herë të parë.

Bashkëshortja e tij, Sinem Kobal solli në jetë vajzën e tyre dy ditë më parë në një spital privat në Turqi teksa një kat 

Sinem dhe Kenan i vendosën vajzës së tyre emrin Lalin.

Pasditen e djeshme ata u larguan nga spitali dhe u fotografuan nga paparacët.

Kenan u shfaq duke mbajtur të bijën ndërsa Sinem ndaloi për të përshëndëtur gazetarët.

“Unë dhe bebi jemi në gjendje të mirë”-tha Sinem. Më pas edhe Kenan foli për herë të parë pas lindjes së të bijës duke u shprehur i emocionuar. “Zoti i bekoftë me fëmijë të gjithë ata që duan të bëhen prindër. Është një ndjenjë kaq e bukur”-tha aktori.

(Kosova Sot Online)