Elvana Gjata i ka dy fjalë për t'ua thënë

  • A.P /
  • 25 tetor 2020 - 18:08
Elvana Gjata i ka dy fjalë për t'ua thënë

Këngëtarja e njohur shqiptare, Elvana Gjata, e ka publikuar një foto krah më të dashurve të saj.

Ajo shihet pranë prindërve të saj gjersa ka dhënë një mesazh të fuqishëm në këtë kohë pandemie.

“Të shtrenjët e mij.. Në këto kohë të vështira qëndroni sa më pranë familjes tuaj dhe gëzohuni me ta.. Jam çdo ditë thellë mirënjohëse për ta. Zoti është i madh”, ka shkruar Elvana Gjata pranë postimit të fotos.

Image

(Kosova Sot Online)