Beyonce “çmend” fansat, nxjerr në pah linjat trupore teksa pozon e veshur me rroba banjo

  • G.G /
  • 27 tetor 2020 - 11:15
Beyonce “çmend” fansat, nxjerr në pah linjat trupore teksa pozon e veshur me rroba banjo

Këngëtarja me famë botërore, Beyonce, ka mhanitur fansat me format trupore teksa zbuloi koleksionin e ri të veshjeve për markën e saj “Ivy Park”.

Këngëtarja 39-vjeçare dukej e mrekullueshme teksa pozonte veshur me rroba banjo ngjyrë mente.

Ajo pozoi mbi një bazament të bardhë ndërkohë që në sfond kishte një fushë me lule, e cila u krijua përmes kompjuterit.

Flokët e gjatë e të bukur këngëtarja i kishte lënë lëshuar dhe i kishte bërë me onde, ndërkohë që nuk mungonte as make up-i profesional.

Muajt e fundit, këngëtarja ka qenë e zënë me publikimin e albumit të fundit të titulluar “Black Is King”.

Si një album vizual, ai paraqet pamje nga familja e saj, përfshirë partnerin Jay, tri fëmijët e tyre si dhe nënën e saj.

Pas publikimit të tij, Beyonce u shkëput nga rrjetet sociale, po u rikthye muajin e kaluar.

(Kosova Sot Online)