Provokon Morena Taraku , pozon gjysmë e zhveshur e shtrirë në kolltuk

  • G.G /
  • 28 tetor 2020 - 11:22
Provokon Morena Taraku , pozon gjysmë e zhveshur e shtrirë në kolltuk

Morena Taraku ka ndezur rrjetin me poza të nxehta në Instagram.

Këngëtarja pozoi e veshur me të brendshme, e ulur në kolltuk duke “tërbuar” ndjekësit.

Zeshkania seksi vuri në pah gjoksin e saj bombastik dhe linjat trupore perfekte.

“Duke pritur për picën time,”- shkroi ajo, krahas imazhit hot.

Morena Taraku dukej mjaft joshëse dhe tërheqëse në foton provokues.

View this post on Instagram

WAITING FOR MY ë

A post shared by K I N G M T ë (@morenataraku) on

(Kosova Sot Online)