Reperi i njohur del pozitiv në COVID-19

  • G.G /
  • 28 tetor 2020 - 11:37
Reperi i njohur del pozitiv në COVID-19

Ai është infektuar me koronavirus.

Të martën në mbrëmje, reperi Bushido bëri publike në Instagram infektimin me COVID-19 dhe lëshoi ??një paralajmërim për skeptikët e koronës.

Reperi nga Berlini, Bushido, emri i vërtetë i të cilit është Anis Ferchichi, është infektuar me virusin korona.

“Edhe pse i mora shumë seriozisht të gjitha masat, sot mora një test pozitiv të koronës”, shkruan artisti në kanalin e tij në Instagram.
Ai tha se po vuan nga simptomat e virusit dhe paralajmëroi të gjithë ata që janë skeptik në koronën.

Bushido kërkon që ta marrin seriozisht virusin dhe t’i kushtojnë vëmendje të gjithë të afërmve të tyre. 

(Kosova Sot Online)