“Rri si vetja këtë Halloween se boll na frikëson”, prisni të shihni si ia ktheu Luana ndjekësit!

  • G.G /
  • 28 tetor 2020 - 12:44
“Rri si vetja këtë Halloween se boll na frikëson”, prisni të shihni si ia ktheu Luana ndjekësit!

Moderatorja shumë e dashur për publikun shqiptar, Luana Vjollca, ka kërkuar së fundmi mendimin e ndjekësve në rrjete sociale.

Ajo ka pritur sugjerime për personazhin e famshëm në të cilin duhet të kthehet këtë Halloween dhe sigurisht që sugjerimet kanë qenë të shumta.

Mirëpo, vëmendjen na e tërhoqi një ndjekës që e ka këshilluar moderatoren të qëndrojë si vetja, sepse edhe ashtu e frikëson.

“Rri qysh je moj, boll na tut qishtu”- shkruan ndjekësi.

Menduat se Luana u mërzit nga ky koment? Aspak!

Ajo është shkrirë së qeshuri dhe e ka marrë me sportivitet këtë sugjerim, teksa i ka kthyer edhe një përgjigje:

“U qyqaaaa”- duke bashkëngjitur emoji që qeshin me lot.

Në fakt, ajo ende nuk e ka vendosur ç’do të bëhet këtë Halloween, ndërsa ka paralajmëruar ndjekësit për surpriza!

(Kosova Sot Online)