Kaq shumë është fryrë e dashura e Ledrit

  • G.G /
  • 29 tetor 2020 - 10:49
Kaq shumë është fryrë e dashura e Ledrit

Sarës nuk i ka mbetur edhe shumë kohë të bëhet nënë për herë të parë.

E dashura e Ledrit, Sara, ka hedhur një fotografi në Instagram ku shihet se ka pozuar me barkun e fryrë.

Ajo po e shijon me të madhe këtë shtatzani, deri të moment i lindjes.

Kujtojmë që Sara dhe Ledri po bëhen prindër të një vajze.

(Kosova Sot Online)