Azet publikon bashkëpunimin e ri me Capital Bra 'B.L.F.L.'

  • G.G /
  • 30 tetor 2020 - 10:22
Azet publikon bashkëpunimin e ri me Capital Bra 'B.L.F.L.'

Reperi shqiptar Azet ka publikuar bashkëpunimin më të ri me Capital Bra.

Reperi i njohur shqiptar Azet i cili vepron dhe jeton në Gjermani, ka publikuar bashkëpunimin më të ri me titull “B.L.F.L”.

Ky projekt i ri muzikor vjen si bashkëpunim me reperin ukrainian Capital Bra, të cilit i kanë bashkangjitur edhe klipin muzikor.

Ndërsa në kanalin zyrtar të ‘Kmngang’, brenda pak orëve shifrat e klikimeve kanë arritur deri në gjysmë milioni.

Kënga vjen me produksion nga Beatzarre & Djorkaeff, video Sonan Productions dhe mix & master Beatzarre.

(Kosova Sot Online)