Shuma marramendëse që shpenzoi Kim Kardashian për festën e ditëlindjes

  • G.G /
  • 30 tetor 2020 - 10:37
Shuma marramendëse që shpenzoi Kim Kardashian për festën e ditëlindjes

Kim shpenzoi shuma të majme parash për festën e ditëlindjes

Sipas Page Six, Kim Kardashian shpenzoi 1 milion dollarë për të udhëtuar me familjen dhe miqtë e saj në një avion privat për të festuar ditëlindjen e saj të 40-të në një nga ishujt privat në Tahiti.

Kim mori një Boeing 777 me 88 vende javën e kaluar për të fluturuar me një grup nën 30 vjeç për në Brando, një vendpushim luksoz, ishull privat me vetëm 35 vila.

Grupi i saj, i cili përfshinte motrat Kourtney Kardashian, Khloé Kardashian dhe Kendall Jenner, vëllai Rob Kardashian dhe nëna Kris Jenner, u trajtuan me një mori darkash të bollshme, vizita në spa dhe udhëtime udhërrëfyese nëpër ishullin e harlisur, i njohur lokalisht si Tetolia Atoll dhe i njohur me lagunën e saj mahnitëse blu.

Një burim na tha, “Grupi ishte i kufizuar në familjen dhe miqtë më të ngushtë të Kim. Të gjithë në udhëtim u testuan vazhdimisht për COVID para se të largoheshin në mes të natës me një Boeing 777 privat”, shkruan Fox News.

Ai burim shtoi se aty nuk u kursye asgjë, por të gjithë e kishin të ndalur nga Kim të postonin në rrjete sociale, për të siguruar privatësinë e saj.

(Kosova Sot Online)