Luana më në fund vendosi! Kështu do të duket për “Halloween”

  • G.G /
  • 30 tetor 2020 - 11:24
Luana më në fund vendosi! Kështu do të duket për “Halloween”

Luana Vjollca është njëra ndër moderatoret më të pëlqyera dhe më të përfolura në vend.

Ajo në  çdo dukje të saj përflitet dhe çdo gjë që moderatorja bënë kthehet në lajm.

Kohët e fundit ajo është përfolur për një përgjigje që ajo kishte kthyer njërit prej ndjekësve të saj në Instagram.

Ajo kishte pyetur fansat për disa ide se si ajo mund të duket për “Halloween” dhe njëri nga ndjekësit e saj i kishte thënë: “Rri kështu siç je, sepse edhe kështu më frikëson”, në fillim menduam se moderatorja mund ta ketë marrë shumë afër zemrës këtë, por ajo ia kishte kthyer me shumë sportivitet.

Moderatorja ia kishte kthyer kështu: “U qyqaaa, duke bashkangjitur edhe një “emoji” duke qeshur me lot.

Si duket moderatorja ka vendosur se si do të duket për natën e “Halloween” kështu duke postuar edhe disa foto në Instagram ajo ka treguar “look-un” e saj interesant që do të ketë.

View this post on Instagram

Pirate L is ready to kill the game #halloween ë

A post shared by LUANA VJOLLCA (@luanavjollca) on

View this post on Instagram

Victory! ë

A post shared by LUANA VJOLLCA (@luanavjollca) on

(Kosova Sot Online)