Ryva do t’ia bëjë zemrën ‘mal’ vjehrrës me pamjen e fundit

  • G.G /
  • 30 tetor 2020 - 11:56
Ryva do t’ia bëjë zemrën ‘mal’ vjehrrës me pamjen e fundit

Ryva Kajtazi është një prej këngëtareve më të pëlqyera kosovare.

E nisi fillimisht karrierën si aktore për t’u bërë më vonë shumë e suksesshme edhe në fushën e muzikës.

Ryva është shumë e përfolur edhe për jetën e saj private dhe shumë aktive në rrjetet sociale.

Së fundi, këngëtarja është bërë nënë për herë të dytë, por sërish po vazhdon aktivitetet e saj.

Në foton e fundit shihet me veshje kombëtare dhe po duket tejet bukur.

Duket se me këtë foto ia ka bërë vjehrrës zemrën ‘mal’.

(Kosova Sot Online)