Nëna e Adelinës sfidon edhe vajzën e saj, shfaqet si një zonjë e rëndë në pamjen e fundit

  • G.G /
  • 31 tetor 2020 - 11:27
Nëna e Adelinës sfidon edhe vajzën e saj, shfaqet si një zonjë e rëndë në pamjen e fundit

Këngëtarja nga Shkupi Adelina Tahiri është shumë e njohur dhe e dashur për publikun.

Ajo tani është një ndër këngëtaret më të përfolura, dhe kjo për shkak të jetës së saj luksoze që bën.

Përveç Adelinës, është edhe familja e saj është shumë e komentuar në mediat rozë.

Motra e këngëtares, Diana ka postuar një foto të nënës.

E nëna e Adelinës duket se po e sfidon edhe vajzën e saj me pamjen.

(Kosova Sot Online)