Violeta ‘sfidon’ moshën, shfaqet mahnitëse e veshur në fustan të mbuluar me ar

  • G.G /
  • 31 tetor 2020 - 11:31
Violeta ‘sfidon’ moshën, shfaqet mahnitëse e veshur në fustan të mbuluar me ar

Këngëtarja kosovare Violeta Kukaj është shumë e dashur pë publikun,

Violeta ka qenë për vite një ndër më të pëlqyerat dhe këngët e saj dëgjohen edhe sot me notalgji të madhe.

Violetën e gjejmë përherë shumë aktive me postime në rrjete sociale.

Ajo kohëve të fundit ka qenë pjesë e medieve roze, sidomos pas ndryshimeve të mëdha qe ka bërë.

Violetën e gjejmë shumë aktive me postime në rrjete sociale.

Së fundi, ajo ka postuar një foto ku shfaqet e veshur në një fustan të mbuluar me ar.

E me këtë veshje, Violeta po duket më e bukur se kurrë.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

ë @tiarafashion_kh @arabicsalonorient @esatcy

A post shared by VioleteëKukaj (@violetekukaj) on

(Kosova Sot Online)