Jo vetëm këngëtare! Ronela Hajati sapo na zbuloi profesionin tjetër

  • G.G /
  • 31 tetor 2020 - 16:07
Jo vetëm këngëtare! Ronela Hajati sapo na zbuloi profesionin tjetër

Ronela Hajati është një ndër artistet shqiptare që pëlqehet shumë për stilin muzikor që ka, madje edhe për pozitivitetin që përcjell te publiku.

Por, këngëtarja ka vendosur që të mos e mbyllë me kaq karrierën e saj, prandaj, përveç muzikës, ajo na zbuloi edhe pasionin tjetër.

Me një postim në Instastory, Ronela ka treguar se ditën e djeshme ka marrë titullin “Asistente avokate” dhe ndihet shumë krenare për këtë.

“Po t’keni naj hall a naj problem”,- ka shkruar këngëtarja me humor krahas fotos.

(Kosova Sot Online)