Loredana bën ndryshime drastike në dukjen e saj, ngjyros flokët me të kuqe

  • E.K /
  • 03 nëntor 2020 - 21:52
 Loredana bën ndryshime drastike në dukjen e saj, ngjyros flokët me të kuqe

Jemi mësuar ta shohim gjithmonë bionde, por Loredana na befasoi të gjithëve rreth një muaj më parë kur u shfaq me flokë të zeza në prezantimin e albumit të ri “Medusa”. Ndonëse ky look i shkonte shumë, fansat janë të idesë se është më mirë me flokët e “bardha.

Mesnatën e sotme reperja do publikojë këngën e saj të re dhe me atë rast ka bërë edhe një ndryshim në look. Ajo ka ndarë në rrjetet sociale disa foto ku shihet me flokët në ngjyrë portokalli dhe kaçurrela.

Ndonëse ky ndryshim i shkon shumë artistes kemi përshtypjen se do jetë diçka e përkohshme.

Edhe kjo këngë do jetë pjesë e albumit të saj që do publikohet në dhjetor. Projekti i fundit që Loredana solli ishte “Rockstar”, i publikuar më 23 tetor.

Sikundër jemi mësuar me tekstet e saj, reperja edhe një herë nxjerr në pah në “Rockstar” faktin se është emër i lakuar, shumë i suksesshëm dhe një “bad girl” që nuk i bëhet vonë as për policinë.

Pasi u zhduk nga rrjetet sociale, Loredana zbuloi se ka përgatitur një album të ri, me të cilin pritet të bëjë bujë të madhe.

Reperja thotë se “Medusa” flet për 18 muajt e fundit të jetës së saj dhe gjithë teksti tregon shumë për të, përfshirë edhe raportin me Mozzik.

(Kosova Sot Online)