Për ta larguar ‘stresin’ e zgjedhjeve, modelja amerikane pozon lakuriq

  • G.G /
  • 05 nëntor 2020 - 09:40
Për ta larguar ‘stresin’ e zgjedhjeve, modelja amerikane pozon lakuriq

Lindsey mori vëmendje me paraqitjen në ditën e zgjedhjeve.

Gjatë ditës së djeshme, amerikanët iu drejtuan kutive të votimit, për të përcaktuar se kush do të jetë president i ardhshëm i SHBA-ve.

Derisa të gjithë po i shikonin me vëmendje rezultatet dhe gjithë procesin zgjedhor, një modele vendosi t’i largojë të gjitha.

Lindsey Pelas pozoi lakuriq, teksa vendosi që fotografinë ta cenzurojë në Instagram.

“Tërhiqe lart për lehtësim të stresit”, janë fjalët që modelja ia ka lënë atij imazhi, teksa prapa saj shihen flamuj amerikanë.

(Kosova Sot Online)